GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Vas 5108071
nr 510 8071
Vas
Kosta, Vicke Lindstrand (1904-1983), höjd: 21 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
måndag 25 februari 2008
kl 16:37:07